27. dubna 2026
| Vizovice
Ve čtvrtek 23. dubna byl ukončen provoz ve vizovické nafukovací tenisové hale. Jejího složení a uskladnění se zúčastnilo 15 osob.
Provoz nafukovací haly byl zahájen 20. října loňského roku. Prostor k tréninkům v ní pravidelně našlo přibližně 30 dětí a přes 20 dospělých, o víkendech ji využívala i řada občasných hráčů. Sportoviště bylo plně využito ve všední dny od 13 do 20 hodin, během víkendů se na něm nepravidelně střídali závodní i rekreační hráči. Část zejména ranních hodin ale zůstala nevyužita. Zástupci klubu věří, že po opětovném postavení haly letos na podzim bude sportoviště využito již plně.
I když trénovalo 30 dětí ve všední dny, přesto kapacita haly nestačila. TK Sokol Vizovice proto zajistil ještě 3 hodiny týdně v tělocvičně ZŠ Vizovice a 8 hodin týdně v hale na Hvozdné.
Za TK Sokol Jan Ostravský